Відключення продовжаться. В Укренерго назвали цифру дефіциту електроенергії

свет 1920_22

Станом на 19:00 п'ятниці,  25 листопада в енергосистемі України зберігається суттєвий дефіцит - 30% від потреби споживання. Про це повідомляє НЕК Укренерго, передає Gorsovet.

Поетапне відновлення енергосистеми продовжується. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Триває підключення електроенергії побутовим споживачам. Для того, щоб тримати баланс в системі в таких умовах, Диспетчерський центр Укренерго ще вранці довів до кожного обленерго обсяги споживання, яких вони мають дотримуватися протягом доби.

Обленерго самостійно визначають черги відключень споживачів. Диспетчерський центр Укренерго лише доводить необхідний обсяг обмеження споживання. Обсяг наявних в системі потужностей достатній, для того, щоб найбільш оптимально та рівномірно чергувати обмеження споживачів в кожній області та м. Києві, - йдеться у повідомленні компанії.

Українців закликали заощадливо споживати електроенергію.

Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей, - додади в Укренерго.

укрєн

Нагадаємо, ми писали, як на Дніпропетровщині заощаджують електрику.