Відзнаки від міста і командувача військ «Таврія» Тарнавського: лікарів Дніпра привітали з професійним святом

IMG_5693

У Дніпрі відзначають День медичних працівників. В місті працює практично 10 тисяч лікарів, медсестер і персоналу різних медичних установ. Вони щодня надають непохитну допомогу, працюючи цілодобово для порятунку поранених військових та цивільних осіб,  дбаючи про здоров'я місцевих жителів.

«Я щиро дякую за ту роботу, яка у вас проводиться. Низький уклін від тих воїнів,  які сьогодні продовжують виконувати ті завдання, що на сьогоднішній день стоять перед нашою державою. Від усього особового складу хочу побажати вам, як медичним працівникам, насамперед, здоровʼя. По-друге, наснаги і відповідальності, яку треба тільки у вас і переймати», — сказав командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський. 

Також, міські лікарні та медичні центри були відзначені міським головою Борисом Філатовим. Він підкреслив, що основне навантаження з лікування українських оборонців лежить на муніципальних лікарнях Дніпра.

«Дуже знакового, що до нагородження наших лікарів приєднався командувач,генерал Тарнавський. Це важливо, коли в умовах повномасштабної агресії російської федерації наші військові кажуть слова подяки лікарям. Бо крім навантаження на лікарні з наданням допомоги мешканцям Дніпра, є ще допомога переміщеним особам. І безумовно, це поранені», — зазначив Філатов.   

Самі ж лікарі наголошують, що тяжкий досвід, здобутий не лише за півтора роки великої війни, а й в усіх викликах, що існували до цього, чимраз більше загартовує і їхню професійність, і людську волю.

«Люди, які обирають цю професію, вони роблять цей вибір раз і назавжди. В медицині немає людей, які випадково опинилися в цій структурі. Особливо в тих складнощах, що існують зараз. Медики, навпаки, стали більш сильними, організованими і виконують свою роботу на найвищому сучасному рівні», — каже представниця однієї з лікарень міста Вікторія. 

Як відомо, в даний час саме Дніпро є головним медичним центром країни для порятунку поранених військових і є містом, що надало притулок найбільшій кількості переселенців. Представник одного з центрів первинної медико-санітарної допомоги, Андрій, підкреслює, що незважаючи на зростаюче навантаження, медична система міста успішно організувала необхідні процеси швидко і ефективно:  «У нас є лікарі, які обслуговують усіх, хто звернувся. Спочатку ми працювали в шелтерах,  де були розташовані внутрішні переміщені особи. Збільшилося навантаження на лікарів, але в нас проблем не було. Зараз фактично всі внутрішньо переміщені особи мають декларації і звертаються по меддопомогу просто до центру».