Війна затягується. Корбан дав прогноз на закінчення бойових дій в Україні

корбан

Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан дав невтішний прогноз на закінчення війни в Україні. На його думку, війна затягується. Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на Наше місто.

Прогноз є, але втішити нікого не можу. На мою думку, війна затягується. Можливо, взимку буде затишшя. Тому що вести бойові дії важко. Сторони будуть позначати лінії фронту, збирати, переформатовувати сили, вести позиційні бої. З настанням тепла, навесні ситуація може загостритися, і це триватиме деякий час. Можливо, до кінця 2023 року.

 На жаль, можу сказати одне. Україна та українці мають розуміти: поки існує путін, поки він живий – війна не закінчиться. Сподіваюся, чим більше путін здаватиме позиції, терпітиме поразки його армія – тим швидше щось відбуватиметься в самій росії. Тим швидше еліти рф, оточення путіна можуть задумати план проти нього, - вважає Корбан.

На його думку, путін "зайшов в історію, з якої немає шляху назад".

Він боїться втратити обличчя в очах лідерів - США, Китаю, Європи. Виявилося, що його “друга армія світу”, “наддержава” - все це великий блеф. Але при цьому росія має в своєму розпорядженні неконвенційну зброю (зокрема – ядерну). І це небезпека. Для світу важливо не спровокувати його на крайні кроки.  
Армія рф зазнає поразки, у неї немає мотивації боротися - ні моральної, ні матеріальної. Путін не розраховував на таку війну, в яку він вліз. Думав, що закінчить її за три дні, тиждень, місяць, потім продовжив "спецоперацію" на два місяці. А зараз є всі ознаки справжньої війни - з мобілізацією, із залученням ресурсів, а їх у росії не вистачає. Вони не можуть забезпечити свою армію. Якщо Україна пройшла цю стадію у перші три місяці, то в росії тільки зараз зрозуміли, що все розікрали. Вони не готові до війни, але й відступити путін не може. 

Ймовірно, росія закидатиме фронт «м’ясом», відправлятиме мобілізованих, затикатиме дірки, якщо не буде перелому у війні, не закінчиться озброєння. Нам треба готуватися до тривалого, виснажливого конфлікту, який затягуватиме сили, час, ресурси, - розповів Геннадій Корбан в ексклюзивному інтерв'ю.

Нагадаємо, Корбан розповів про опалювальний сезон у Дніпрі під час війни.