Він був патріотом до мозку кісток. На Дніпропетровщині доньки та дружина втратили захисника

volodimir-timec-optimized

Важкі бої йдуть за визволення окупованих територій України. БІйці віддають своє життя за рідну землю. 13 вересня місце останнього спочинку знайшов Володимир Тимець. Чоловік добровільно приєднався до лав захисників України. Потрапив у склад 31-ї бригади. Після військових навчань чоловік виконував бойові завдання на Донеччині. Там 7 вересня і обірвалося його життя. До повномасштабного вторгнення він працював на ПівдГЗК, виховував двох донечок.

25 років свого життя Володимир Тимець присвятив роботі на ПівдГЗК. Він працював  кранівником, потім механіком кранного господарства руднику. Створив сім’ю і разом з коханою дружиною виховував двох донечок.

Як почалося повномасштабне вторгнення не зміг залишатися осторонь.

 


«Він був патріотом до мозку кісток», – говорив про товариша Валерій. Чоловік пішов боронити Україну 24 лютого, а на весні слідом за ним пішов і Володимир. Потрапив у склад 31-ї бригади.
З побратимами він виконував бойові завдання у районі Авдіївки, потім у Бахмутському районі  біля Опитного. Саме там 7 вересня артилерійський обстріл відібрав життя відважного воїна. Його тіло змогли забрати лише через кілька днів.

13 вересня воїна, що повернувся на щиті провели останньою земною дорогою.

Назавжди втратили найріднішу людину батьки, дружина і дві доньки.

 


За матеріалами Дніпровська панорама.