Вирішують запити оборонців за години: військовий розповів, як Дніпро допомагає фронту

dopomoha-1

Дніпро є одним із лідерів за обсягами наданої допомоги фронту. Військові дуже цінують оперативну та системну підтримку, адже саме в Дніпрі швидко та з розумінням опрацьовують всі їхні замовлення та запити. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на допис військового Ельдара Брандтея.


«Чесно, але я особисто не пам’ятаю жодного випадку, коли я звернувся в мерію або структуру, що має відношення, і хоч раз отримав відмову! З чим мої звернення були пов’язані: допомога на АТО, допомога на ООС, допомога на повномасштабку, нагороди мерії для людей, що воювали, воюють, волонтерять – я жодного разу не отримав відмову! Мало того, на вирішення моїх запитів не витрачалися місяці, а максимум доба, а як правило – години. А це десятки коптерів, тисячі аптечок, а найкрутіше – 5 швидких, нових і повністю укомплектованих», – повідомив військовий Ельдар.

 

dopomoha1
Військовослужбовець наголошує, що з міською владою Дніпра взаємодіють уже тривалий час.

«Я воюю з 2014-го року. Жодного дня жоден воїн не стояв за владу, завжди стояли за будинок, за землю, за сім’ю. Тому припиняйте робити картинки і знаходите компроміс та діалог! Це моя думка не проплачена і без жодних очікувань «плюшок», – додав Ельдар.
Як Дніпро підтримує ЗСУ
Умовно можна виділити чотири напрямки допомоги українським військовим:

Безпосередня технічна допомога, коли підрозділу передають автівку чи дрон, тощо.
Прямі дотації чи субвенції від міського бюджету в певні підрозділи. Базується підрозділ у Дніпрі – йому міськрада перераховує гроші на рахунок.
Фінансова підтримка конкретних військових з Дніпра, які отримали поранення.
Медико-реабілітаційна допомога пораненим військовим з Дніпра.
Разом з тим зауважимо, що лише за останній час від Дніпра наші Сили Оборони та громади деокупованих територій отримали 80 автомобілів швидкої допомоги, з початку повномасштабного вторгнення громада Дніпра передала на фронт понад 650 автомобілів. Наразі місто є абсолютним «чемпіоном» із закупівлі дронів для ЗСУ через систему «Прозоро».

Загальний же обсяг витрат з міського бюджету на забезпечення наших захисників необхідною технікою і спорядженням, а також на зведення захисних споруд, ліквідацію наслідків прильотів вже перевищив 3,5 млрд гривень.