Виставка стріт-арту у Дніпрі: де живе галаткничний заєць

dsc_1230

У Дніпровському будинку мистецтв (вул. Філософська, 23)  8 лютого  відкрилась перша персональна виставка молодого дніпрянина Антона Козлова «Космічні блукання».  Про це повідомляє «Наше місто». Він працює в різних напрямках сучасного мистецтва, зокрема digital-art, аерографії, стріт-арт, aніме тощо.

 

Це перша виставка стріт-арту не на вулиці, а у культурному закладі нашого міста, – зазначає заступниця директорка Дніпровського будинку мистецтв Валентин Орлова. –  У стріт-арті від вандалізму до мистецтва дуже невелика відстань. У випадку з Антоном Козловим це, безперечно, другий варіант.


Дніпрянин вже співпрацював з такими відомими брендами як «Мерседес-Бенц», «Нестле».  Він учасник фестивалю GogolFest Dnipro,  фестивалю муралів у нашому місті. А також різноманітних заходів у Івано-Франківську, Парижі.

dsc_1220

Антон Козлов – автор 3D персонажу під назвою «галактичний заєць». Ця істота блукає у космосі та на Землі, викликаючи добрі почуття та посмішку. Творче кредо Антона – «зроби краще, де є гірше».

 Роботи Антона Козлова можна побачити у міському просторі Дніпра – на вулиці Тітова, на проспекті Науки. А також у дніпровських дворах, де він прикрашає все, що його надихає. Наприклад,, іржаві будки. А зараз роботи цього автора представлені у Будинку мистецтв. Виставка працює кожного дня з 10 до 19, вхід безкоштовний.

dsc_1225

За матеріалами Наше Місто.