Внесок всіх дніпрян у помсту нелюдам з рф. Дніпро доправив Силам оборони чергову партію дронів і вантажівок
![o_1hnau9f15680nkc1budpnr3ou14](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/23/1708695862-a2dl4/conversions/o-1hnau9f15680nkc1budpnr3ou14-amp.jpg)
Дніпро продовжує системно забезпечувати Сили оборони автівками, дронами та іншою необхідною технікою.
Про це повідомляє міська влада Дніпра.
«Після моторошної ночі, коли росіяни влучили «шахедом» у житловий будинок на лівому березі, ця видача техніки – наша помста. Хлопці кажуть: помста буде. І буде швидко. Тому ця техніка – наша відповідь. Внесок усіх дніпрян у перемогу над нелюдами», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.
Тож нині військові отримали ще 75 дронів із тепловізорами, а також замовлене ними комп?ютерне устаткування. «У тих умовах, в яких зараз міські ради, це взагалі — космос. Це означає, що міському голові Дніпра не байдуже, що відбувається з військом. Ми це тільки вітаємо. Ми розуміємо, наскільки важко місту — коли постійні «прильоти» і треба (кошти, —ред.) на відновлення, на інфраструктуру. Але і треба бити ворога там — щоб він не прийшов сюди», — наголошує офіцер ЗСУ Ігор Кочергін.
Крім цього, на фронт доправили ще вісім високопрохідних вантажівок різних моделей — з колісними формулами 4х4 та 6х6.