Водіїв Дніпра просять якомога швидше залишити автошляхи, аби не заважати роботі спецтехніки
![318558469_514045474084162_762472765995434957_n](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/12/08/1670504823-hfsoc/conversions/318558469-514045474084162-762472765995434957-n-amp.jpg)
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради звертається до автовласників з проханням сьогодні якнайшвидше залишити автошляхи міста, аби не заважати руху спецтехніки, що ліквідовує наслідки негоди, передає Gorsovet.
Прохання також 9-го грудня без нагальної потреби не виїжджати у місто на власному авто, а користуватися громадським транспортом. Це допоможе швидше впоратися з ожеледдю та повернутися до звичного життя!» — наголошують у департаменті.
Раніше ми повідомляли,Техніка працюватиме доти, поки не поборемо ожеледицю»: комунальники про ситуацію у Дніпрі