Ворог бив по житловим будинкам двох районів Дніпропетровщини, є загиблі

дом1

У понеділок, 5 вересня, 194-у добу війни під ворожими обстрілами були Криворізький та Нікопольський райони. Ворог гатить по будинках мирного населення й сьогодні забрав життя літньої жінки, повідомляє Gorsovet.

Опівдні в Апостолівській громаді через обстріл "Ураганами" сталася пожежа в господарчій споруді - снаряд влучив у газопровід. Всього в громаді пошкоджено 13 житлових будинків, кілька автівок, два газопроводи та три десятки сонячних панелей.
Троє осіб постраждало. Дві жінки 59 та 78 років поралились на городі, коли їх застав обстріл. Також порань дістав 72-річний чоловік. Нині всі постраждалі - в лікарнях. Одна жінка 1936-го року народження загинула, - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За його словами, також стався обстріл Зеленодольської громади. Після - знайдено сучасні бойові елементи та уламки снарядів. Їх вже знешкодили піротехніки.

О першій дня гатив ворог й по Нікопольському району. Обстріли спричинили загоряння в полі. Вогнем знищено пшеницю й лісосмугу на площі 3,5 гектари. На місці виявлено дві воронки. Люди неушкоджені. В інших районах Дніпропетровщини день був тихим, - додав Лукашук.

дом2дом

Нагадаємо, сьогодні увечері ворог вдарив по Криворізькому району двома крилатими ракетами.