Ворожі "прильоти" серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію на Запорізькій АЕС - Енергоатом

заэс

У п'ятницю, 5 серпня, окупанти вдруге за останні декілька годин обстріляли Запорізьку АЕС. Зафіксовани три "прильоти" безпосередньо на майданчик станції. Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на Енергоатом.

Ввечері 5 серпня російські терористи вдруге обстріляли Запорізьку атомну електростанцію з РСЗВ. Три "прильоти" зафіксовані прямо на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де знаходиться ядерний реактор. Рашисти серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об‘єднаний допоміжний корпус. Є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин. Високою є пожежна небезпека. Наразі постраждалих немає,- йдеться у повідомленні Енергоатому.

За даними Енергоатому, перед обстрілами представники Росатома поспіхом покинули станцію.

Ймовірно вони знали, що готується атака. Український персонал ЗАЕС перебуває на місці і виконує усі заходи із забезпечення ядерної й радіаційної безпеки та ліквідовує наслідки пошкоджень, - повідомляє Енергоатом.

Нагадаємо, окупанти в Енергодарі сьогодні вдалися до провокації, вони обстрілюють місто з боку Запорізької АЕС аби звинуватити потім у цьому ЗСУ.