“Врятуємо героїв разом”: у Дніпрі збирають бокси допомоги пораненим військовим

356401798_613474020965680_3449497793513296963_n-400x300

Благодійний фонд “Об’єднуємось, ми з України” реалізовує проєкт “Врятуємо героїв разом”. Волонтери збирають першочергову допомогу для поранених військових, що потрапляють до шпиталів Дніпра. До формування боксів з усім необхідним долучились освітні заклади міста, батьки та діти. Про це Відкритому розповіли волонтерка благодійного фонду “Об’єднуємось, ми з України”, членкиня коаліції “Дніпропетровщина 1325” Катерина Лобода та вчителька української мови та літератури, педагогиня-організаторка Навчально-виховного комплексу №102 Світлана Алшевська. “Близько 40% поранених у шпиталі Дніпра потрапляють без нічого, іноді в одній ковдрі. Родичі далеко, і принести речі немає кому. Проєкт “Врятуємо героїв разом” це по-перше, допомога побутовими речами, білизною та одягом. А по-друге – це моральна підтримка, проявлення вкрай необхідної уваги до наших героїв, які рятують нас, попри небезпеку. Була ситуація, коли військовий отримавши наш бокс допомоги просто розплакався, його дуже розчулила така увага і підтримка”, – розповідає Катерина Лобода.

Під волонтерською опікою Благодійного фонду “Об’єднуємось, ми з України” чотири лікарні міста Дніпра. Туди потрапляють близько 200 військових щомісяця з різних куточків України. Кожному другому потрібна першочергова допомога в побутових речах, засобах гігієни. Наразі, вже 200 боксів їм передано. “Наш освітній заклад допомагає ЗСУ з перших днів війни. І вчителі, і батьки, і діти, спільними зусиллями збирають та передають різну допомогу. Ми з впевненістю можемо сказати, що у нас сформований потужний волонтерський освітянський рух. Ті поробки, малюнки, обереги, солодощі, що передають діти – дійсно розчулюють наших військових. Нам один із захисників розповів, що кожного разу перед відповідальним боєм цілував вишиту поробку нашої дитини і клав біля серця, знаючи, що це його оберігає від кулі ворога”, – говорить Світлана Алшевська.

Світлана Алшевська Благодійний проєкт “Врятуємо героїв разом” триватиме до Перемоги України над ворогом. Долучитись до збору боксів та всього необхідного може кожен. Для цього пишіть на сторінки Благодійного фонду “Об’єднуємось, ми з України” у соцмережах.

Більше дивіться у відео:

За матеріалами Відкритий.