«Я був вражений випадками одужання та революційним лікуванням, які запровадили тут». У Дніпрі посол Великої Британії Гарріс зустрівся з мером Філатовим та відвідав одну з міських лікарень

IMG_4363

Міський голова Дніпра Борис Філатов провів зустріч із новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом. Раніше дипломат уже бував у місті, але на цій посаді відвідав його вперше. Пан Гарріс неодноразово висловлювався про важливість підтримки України, адже її перемога у війні з рф є надважливою для безпеки Великої Британії та Європи у цілому. 

Під час спільної зустрічі мер Філатов та посол Гарріс обговорили нинішню ситуацію в Дніпрі — місті, що залишається ключовим медичним, гуманітарним та військовим хабом країни.

«Ми посідаємо перше місце в країні по переселенцях. Зараз лише офіційно це близько 190 тис. людей. Дуже багато дітей-переселенців навчаються у наших школах. Те саме стосується і отримання медичних послуг», – зауважив Філатов. 

Крім цього, Мартін Гарріс відвідав одну з міських лікарень Дніпра, адже саме на них нині припадає найбільше навантаження з порятунку поранених та їхньої реабілітації. Пан посол поспілкувався з пацієнтами та оглянув відділення терапії, загальної хірургії, а також унікальне відділення хірургії кисті.

«Для мене сьогодні було честю відвідати лікарню і зустрітися з відважними захисниками України, які отримали поранення на передовій. Я був вражений випадками одужання та революційним лікуванням, яке запровадила ця лікарня. Хочу подякувати лікарям, хірургам та всьому персоналу, які рятують життя бійців та допомагають їм реабілітуватися», — зазначив посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс.