«Я дуже вражений і думаю, що нам дійсно треба співпрацювати з вами»: посол Італії Дзадзо відвідав одну з найбільших лікарень Дніпра

IMG_0864

27 жовтня посол Італії П’єр Франческо Дзадзо разом із мером Дніпра Борисом Філатовим відвідали одну з найбільших лікарень міста, де функціонує потужне відділення реабілітації військовослужбовців.«Я дуже вражений і думаю, що нам дійсно треба співпрацювати з вами. Ми з нетерпінням чекаємо можливості надати нашу допомогу у медичній галузі. Для мене було дуже важливо приїхати сюди, бо я розумію, що більшість поранених солдатів привозять сюди — до Дніпра», — підкреслив пан посол. 

Дипломатичні представники Італійської місії також відвідали хірургічне, кардіологічне та інші відділення лікарні для перегляду.

«Вдячний італійським колегам, що вони приїхали саме до муніципальної лікарні. Бо основне навантаження по поранених зараз йде саме на міські лікарні. Італійці дуже хочуть нам допомагати. Конкретні форми ми обговорюватимемо далі. Є попередні домовленості, щоб італійські муніципальні лікарні (дуже потужні) співпрацювали з нашими лікарнями», — зазначив Філатов. 

Міський голова Дніпра також повідомив, що отримав запрошення від посольства Італії на візит до Мілана, де планує провести переговори щодо встановлення побратимських відносин із цим великим містом.

IMG_0936

IMG_0945

IMG_0892