«Я не професійна спортсменка, але все ж сподіваюсь перемогти», - учасниця Dnipro Love Run 2024 про участь у забігу

photo_2024-02-18_10-11-24

У Дніпрі відбувся забіг Dnipro Love Run 2024. Цей забіг для нашого міста традиційний і відбувається вже вчетверте. Цьогоріч між собою змагаються 11 команд. В одній з них біжить і Ганна. Участь в подібному заході  бере вперше.

«Вирішила спробувати свої сили, адже в житті варто спробувати все. Тут дуже крута атмосфера, я зустріла багато знайомих, котрих давно не бачила. Я не професійна спортсменка, але бігаю для себе. Як і всі, звичайно,  сподіваюсь на гарний результат, перемогу», - каже учасниця Ганна.

Забіг Dnipro Love Run 2024 відкриває сезон спортивних заходів Start Dnipro. Їх цьогоріч буде ще 8, найближчий у квітні.

«Це естафетні змагання в 4 етапи, неофіційний чемпіонат міста серед бігових клубів та корпоративних команд. На першому етапі чоловіки біжать 1 км, на другому етапі жінки – 2 км, потім 3 та 4 км на наступних етапах. Переможці отримають кубки, медалі та подарунки від наших спонсорів», - сказав виконавчий директор громадської організації «Старт Дніпро» Павло Балабанов.

«Сьогоднішнім заходом ми розпочинаємо серію бігових івентів зі «Старт Дніпро». Наступні вже проходитимуть просто неба. Найближчий такий забіг буде на стадіоні «Олімпійські резерви», потім в тунельній балці, на Набережній Перемоги тощо. Взяти участь можуть всі охочі, реєстрацію на заходи вже відкрито», - зазначив заступник директора департаменту, начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.

Ознайомитись з програмою «Старт Дніпро» та зареєструватися на забіг можна  за посиланням https://startdnipro.com/.