Як ефективно управляти багатоквартирним будинком: у Дніпрі оголосили реєстрацію на курси підвищення кваліфікації для голів правління ОСББ/ЖБК

HShHGANYxl2y2m8QhRkM

У Дніпрі оголошено набір на курси підвищення кваліфікації для голів правлінь. Стартуватимуть вони наприкінці квітні-початку травня.

За словами начальника організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислава Макарця, курс буде поділений на декілька модулів. Таке навчання дасть можливість головам правлінь зрозуміти різні питання — юридичні, бухгалтерські, щодо експлуатації будинку, енергоощадності, нові тенденції в управлінні багатоквартирним будинком тощо.

«Основна увага буде приділена змінам, які відбулися у законі про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. У поточній діяльності теж виникає багато питань. І ми про це знаємо. Серед іншого це і транзитні труби, робота з боржниками, бухгалтерія, ремонтні роботи, порядок проведення дистанційних загальних зборів, зміни до статуту тощо. Усі  ці питання роз’яснено. Сподіваємося, слухачі отримують корисні навички, які зможуть реалізувати на рівні правління. Також запрошуємо на проходження навчання тих, хто лише збирається створити ОСББ. Почнемо від самих азів до ефективних практик», — розповів під час брифінгу 18 березня Владислав Макарець.

Він також додав: «Найцінніше  у таких курсах – обмін досвідом. Як правило, долучаються від 200 до 300 учасників. Лекції комбінуватимемо. Це буде як аудиторна робота, онлайн-лекції, так і виїзди на об’єкти. Розкажемо, покажемо ремонтні роботи, які проводять у рамах муніципальної програми співфінансування».  

Записатися на курси підвищення кваліфікації для голів правління ОСББ/ЖБК можна через гугл-форму: https://forms.gle/w3TMfs5bvmuPxLzK6 або телефоном: 063-340-94-77.