Як фермери Дніпропетровської області тримають аграрний фронт і воюють на передовій

ahrarnyi_front_-_pratsia_i_borotba_ukrainskykh_fermeriv_horyzont-1536x864

Сіяти під ракетним дощем, рятувати поля від шкідників та рашистських паразитів, збирати врожай на замінованих полях, платити податки та донатити на армію — це все під силу нашим аграріям. Вони дійсно тримають аграрний фронт і підтримують не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій. З якими проблемами зустрічаються фермери сьогодні та як їх розв’язують, дивіться у сюжеті “Наше місто”.

Фермери в Україні стикається з численними викликами, особливо в умовах війни. Журналісти поспілкувалися з Олександром Лапою, досвідченим фермером, про реалії цієї галузі та її майбутнє.

Багато кваліфікованих спеціалістів пішли на фронт, і знайти заміну дуже складно. Закон про бронювання фахівців дозволяє це робити лише для великих господарств, залишаючи малі господарства в скрутному становищі.

Без стабільної ситуації фермери не можуть планувати майбутнє. Підтримка держави і стабілізація ситуації є ключовими для розвитку. Пан Олександр прогнозує, що тенденції на 2024 рік будуть залежати від загальної ситуації в країні та підтримки держави.

Олександр Лапа закликає до збереження малих господарств, які є основою продовольчої безпеки країни. Він впевнений, що за умови стабілізації ситуації та підтримки держави, фермери зможуть подолати всі труднощі та забезпечити країну необхідними продуктами.

 

За матеріалами Наше Місто.