Як гарно списати 100 000: депутати "Громсили" травили на озерах уявних щурів (ВІДЕО)
![Screenshot_1470](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2021/04/26/1619462304-h6vz8/conversions/screenshot-1470-amp.jpg)
В Обухівських озерах у 2020 році депутати «Громадської сили» проводили дезінфекцію та дератизацію. Оголосили відповідний тендер і у минулому році 4 рази начебто обробили хімічною речовиною прибережні зони озер в АНД районі. Та місцеві за все своє життя не бачили там жодного щура. Як і тих, хто гризунів труїв.
Про те, як списали 100 тисяч гривень на уявних пацюків – у відеосюжеті.