Як не стати жертвою торговців людьми: у Дніпрі для переселенців організували інформаційну акцію

2022-07-29 15.37.58

У Дніпрі для переселенців організували інформаційну акцію, присвячену Дню боротьби з торгівлею людьми, повідомляє Gorsovet.

Кожен повинен знати, що йому робити та куди звертатись по допомогу у разі біди. Тож ми роздали спеціальні буклети з корисною інформацією», – зазначила завідувачка сектору опіки та піклування управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР Оксана Білоусова.

Оксана Білоусова

Голова ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун додала:

Олена Моргун

Говорили з дітьми та дорослими про безпеку під час подорожей, а також працевлаштування. Водночас кожен міг проконсультуватись у психолога з різних питань та завітати на майстер-класи. Нагадаю, за номером 527 з 08:00 до 20:00 можна безкоштовно проконсультуватись з будь-яких питань, пов’язаних з міграцією та безпекою». 

У свою чергу, заступниця начальника відділу зв’язків з громадськістю, капітан патрульної поліції Дніпропетровської області Алла Малиновська-Поправка зазначила:

Алла Малиновська-Поправка

Сьогодні моя роль – розказати про безпеку дітям. Ми провели інтерактивні ігри щодо спілкування з незнайомцями. Пояснили, як необхідно діяти. Також розказали їм, як себе поводити з небезпечними предметами». 

Надія Остреніна та її 10-річна донька Владислава вимушені були покинути Харків на початку березня. Пані Надія зауважила, що такі інформаційні заходи потрібні не лише переселенцям:

Надія та Владислава

Усім важливо знати, як діяти, бо торгівля людьми – це тема, яка завжди була актуальною, а зараз – особливо».

Раніше ми повідомляли, На Дніпропетровщині 16-річний хлопець привласнив понад 1 млн гривень з рахунку односельця.

Офіційна заява пресслужби Дніпровської міської ради.