Як переселенці з Покровська відкрили душевну кав'ярню у Дніпрі

images (24)

У Дніпрі кав'ярня "Забой", яку відкрили переселенці з Донецької області, стала не просто місцем, де можна випити каву, а й справжнім символом незламності українського духу. Як виникла ідея бізнесу та чому кав’ярня має саме таку назву, дивіться у сюжеті «Дніпра Оперативного».
Заснували кав'ярню у 2023 році Максим та Євген, які є переселенцями з Покровська. Їхня ідея полягала у створенні простору, де люди могли б збиратися, спілкуватися, ділитися своїми талантами та організовувати цікаві події. А ще - відчути єднання з рідним Донбасом, який зараз тимчасово окупований.

Назва "Забой" – не випадкова. Це слово з шахтарського лексикону, яке позначає місце видобутку вугілля під землею. Для Максима та Євгена це символізує стійкість та працьовитість людей Донбасу, які навіть у найскладніші часи не втрачають сили духу.

Інтер'єр кав'ярні оформлений у затишному стилі. Стіни прикрасили картинами з зображеннями видатних українських діячів культури, а також фотографіями мальовничих краєвидів Донецької області. Це робить атмосферу кав'ярні теплою та домашньою.

"Забой" - це не просто кав'ярня, це справжня спільнота. Тут завжди панує дружня атмосфера, адже сюди заходять як переселенці з Донбасу, так і місцеві жителі Дніпра. Люди спілкуються, діляться своїми історіями, підтримують один одного.

Частина прибутку від кав'ярні йде на допомогу українській армії.

 

За матеріалами Дніпро Оперативний.