Як переселенка з Горлівки створила бізнес у Дніпрі та працевлаштувує ВПО

novosty-100225_1_3

Десять років тому Аліна змушена була покинути рідну Горлівку, що опинилася під окупацією, та переїхати до Дніпра. Спочатку їй довелося працювати майстринею манікюру в гуртожитку, але вона не опускала руки та наполегливо йшла до своєї мрії. І ось сьогодні дівчина – власниця салону краси, де працює 17 людей. Серед її співробітників є вимушено переміщені особи. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на ДніпроTV.

Аліна переїхала з Горлівки Донецької області ще у 2014 році. 10 років тому дівчині довелось обирати – залишатись у вже на той час окупованому місті або вступати до ВИШу Дніпра. Заради власної безпеки була вимушена покинути рідну домівку. Вже у Дніпрі Аліна пройшла б’юті курси і стала майстринею манікюру.

Влітку минулоріч Аліна відкрила власний салон у центрі міста. Зараз тут працює 17 співробітників, 3 з яких – внутрішньо переміщені особи.

Підтримку дівчат, які вимушено виїхали зі своїх рідних міст, Аліна вважає своїм обов’язком. Адже на своєму досвіді знає, як це, починати з нуля. У салоні можна пройти курси та опанувати професію у б’юті індустрії.

У 2022 році в нашому місті працювали лише 10% переселенців, а на початку 2025-го цей показник зріс до 70%. Дніпровська міська рада стала одним із найбільших роботодавців, працевлаштувавши майже 1400 ВПО. Найбільше – у сфері медицини, освіти та соціального захисту.