Як працює пункт обігріву в Дніпрі

HqmW0vkkOZR5Ewo0Jd1DaTJhSdNIy5i6KIYWbTLT

Випити гарячого чаю, скористатись ванною кімнатою та банком одягу з теплими речами у Дніпрі можуть всі нужденні. У соццентрах міста надають  послуги бездомним та людям із низьким рівнем доходів. Там же працює пункт обігрівуза адресою, вул. Лоцманська, 22 А.

Зігрівшись гарячим чаєм, Артем Щабельський вирішив поділитися з журналістами ДніпроТV своєю історією. Чоловік втратив документи, та не мав даху над головою. Вже рік перебуває в центрі, де отримує допомогу.

“Я звернувся до пункту обігріву, тому що надворі зараз похолодало. Мені тут допомогли відновити документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійний, також відновили пенсію”, – розповів відвідувач центру Артем Щабельский.
Чоловік має інвалідність та йому вкрай важко контактувати з людьми. Власне минуле пригадує зі сльозами на очах.

На базі центру з настанням морозів відкривають пункт обігріву. Приходять сюди й ті, хто хоче просто перепочити у теплі та випити чаю. Водночас він став справжнім домом для тих, хто опинився у скруті. Дмитро після розлучення втратив житло і роботу, знайомий порадив чоловікові звернутись у центр.

“Я останні 2 дні ночував у хостелі, потім гроші закінчилися і пішов на вокзал ночувати. Там холодно і багато голодних страждають, деякі з дітьми, там жінки”, – ділиться відвідувач пункту Дмитро Анафенчук.
Пункт працює на базі Дніпровського міського центру соціальної допомоги за адресою, вул. Лоцманська, 22 А.

“Щоб отримати послугу обігріву, людина може звернутися до нас самостійно або в служби національної поліції та ДСНС. Ми з ними також співпрацюємо. Вони знають, що за адресою Лотсманська, 22 функціонує пункт обігріву”, – повідомив директор Дніпровського міського центру соціальної допомоги Максим Єрьоменко.
З початку грудня до пункту обігріву звернулися 24 особи. На обліку ж у відділенні щодо надання послуг бездомним чи особам з низьким рівнем доходів числиться 52.

 

За матеріалами ДніпроTV.