Як припинити несправедливі відключення: Дніпро безперервно працює з енергокомпаніями - Корбан. Відео

отключение света 1920

Через ворожі обстріли ракетами ДТЕК може вимкнути світло в будь-який момент. Чи можна якось виправити явну несправедливість у відключеннях, коли в одних більш-менш є можливість зробити домашні справи, а інші сидять без світла та тепла цілодобово, з невеликими включеннями? 

На це питання у програмі телемарафону Інформоборона на ДніпроTV відповів голова Громадської ради при Дніпровській міській раді Геннадій Корбан, передає Gorsovet.

Я ще раз хочу наголосити, що щодня з ними проводять наради міські служби. Кожен день. Ми домовилися, що їхні представники будуть у міському штабі з цивільної взаємодопомоги. Щодня ми намагаємося контролювати їхні адреси та ремонти, де вони мають проводити.
Поясню ще раз.

Компанія ДТЕК ніколи не стикалася з таким. Чому виходить так, що люди скаржаться – наш будинок без світла, а поряд удома зі світлом? Справа в тому, що це радянські мережі. Їх будували у різні роки, у різні періоди. І будинки, що стоять поруч, можуть бути зовсім на різних мережах, на різних кабелях і на різній запитці. Будинки, що стоять поряд, - один може харчуватися з набережної, а інший з 12-го кварталу, вибачте, навіть так, розумієте?

Відповідно, ДТЕК коли робить свої відключення, або у нього спрацьовує автоматика, у нього одна хата горить, а три інші стоять без світла. І пояснити це важко.
Пояснити це можна тільки такою ось дурістю, яка була збудована ще за Радянського Союзу.

Звичайно, мережі потрібно диверсифікувати, їх потрібно змінювати. Насамперед, критична інфраструктура має бути на окремій гілці. А далі треба розбиратися з потужностями, з кожним кабелем, щоб зрозуміти, яка потужність куди йде. Відверто вам скажу, сама ДТЕК цього не знає. Ми сидимо і з ними розуміємо кожну потужність. Ми маємо спірні питання. Буквально, вони кажуть: ось ми вам на цю котельню подаємо півтора мегавати. А ми їм кажемо: ні, зачекайте. Ви нам подаєте 0,8 мегавата - а де ще 0,7 ви подієте? Куди вони йдуть, поясніть. І вони не можуть цього пояснити, бо вони цього не знають. Тому що вони не були готові до такої ситуації.

Але я ж кажу: щодня ми не залишаємо їх ні на хвилину, ми зажадали, щоб їхні представники знаходилися прямо в міському штабі взаємодопомоги, і тому ми сподіваємося, що ми все-таки розженемо цю роботу до таких темпів, коли ці питання будуть вирішуватись швидко.

Не хочу обнадіяти людей. Проблеми будуть. Для цього ми є. Для того, щоб Ви до нас зверталися. А ми штовхатимемо ДТЕК, ЦЕК і всіх інших у спину рівно стільки, скільки потрібно, щоб домогтися справедливості в цьому питанні", - зазначив Геннадій Корбан.

Подробиці в сюжеті:

Раніше ми повідомляли, У Дніпрі створили Штаб взаємодопомоги Громадської ради.

Ви - Герої. Мер Дніпра Філатов привітав захисників України з днем ЗСУ