Як зустрічає Різдво дніпровський міський голова Борис Філатов
![photo_2023-12-24_19-44-51](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/12/25/1703494686-5lhjm/conversions/photo-2023-12-24-19-44-51-amp.jpg)
Різдво для дніпровського міського голови Бориса Філатова — одне з небагатьох свят, яке він може провести у сімейному колі, пише “Наше місто“.
–Для мене, я думаю, як і для багатьох, найдорожчою традицією Різдва була і залишається можливість зібратися в сімейному колі — за одним столом, — розповів очільник міста. — Це родинне єднання і можливість поспілкуватися наживо. Особливо цінним це є зараз.
Борис Філатов нагадав, що, на жаль, така можливість зараз є далеко не у всіх. Тому, які страви на Різдвяному столі – не головне.
–Багатьох повномасштабна війна позбавила цієї радості, — нагадав Борис Філатов. — Тому не важливо, що готувати. Їжа не так важлива. Головне — це вчинки. Те, що кожен з нас робить щодня. Для Української Перемоги і для того, щоб сьогодні і далі відзначати Різдво зі спокійним серцем.