Які переваги є у дніпровських школярів, які мають учнівський квиток

maxresdefault - 2024-03-14T044631.359

Пластикова картка, яка є електронним пропуском у школу та, водночас, документом, що дозволяє дітям користуватись пільговим проїздом у громадському транспорті. Ці переваги є у дніпровських школярів, які мають учнівський квиток.

Анастасія та Сергій старшокласники. Кажуть, дорога від дому до школи виснажує, втім вони їздять безоплатно і це трішки піднімає настрій.

“Бувало таке, коли потрібно було проїхати одну зупинку. Не платити 8 гривень, а скористатися учнівським, щоб дістатися до місця неподалік від дому, де у мене відбуваються спортивні заняття. Іноді я проїжджаю 3 зупинки, де можна пройти пішки, а де їжджу на учнівському, бо маю в цьому перевагу. Я цим дуже задоволена”, – каже учениця дніпровського ліцею Анастасія Журавель.

Окрім переваг в безкоштовного користування електротранспортом, учнівський має ще одну корисну функцію. Коли дитина приходить до школи, та сканує квиток на турнікеті, батькам приходить повідомлення що дитина перебуває в закладі. Аналогічно й на виході. Сергій користується перевагами учнівського вже протягом 4 років.

“Ця карта зберігає ПІБ учня та навчальний заклад, в якому він навчається. Учнівський посвідчення має свій номер і термін дії, до якого його можна використовувати. Також, відсканувавши QR-код, можна побачити кабінет учня в цій школі”, – зазначив учень дніпровського ліцею Сергій Новіков.
Кожен учнівський квиток унікальний, створений задля комфорту та безпеки дітей. Але водночас важливо не губити його.

“Я раджу батькам загалом провести інструктаж дітям, як носити учнівський квиток. Тим більше, що ми кладемо в коробочку з квитком ланцюжок і стрічку, щоб дитина могла його носити зручно і не губити. Приблизно за минулий рік втратили близько 800 учнівських квитків. У цьому році, розуміємо, що їх також дуже багато. Рік тільки розпочався, але ми вже випустили близько 100 квитків”, – повідомив директор КП “єДніпро” ДМР Артем Трапезніков.
Якщо квиток все ж таки втрачений, то слід звернутися до навчального закладу та написати заяву на перевипуск учнівського. Якщо у вас виникнуть проблеми з отриманням квитка, чи заповненням анкети, звертайтесь на гарячу лінію КП “єДніпро” за номерами:

067-876-94-49,
050-876-94-49,
063-876-94-49.

Джерело: "ДніпроТВ"