Єдність громади: Левенцівка проти рішення про відставку директора школи

photo_2023-08-22_18-23-20

Мешканці села виходять на збори на підтримку директора ліцею. За їхніми словами: він себе зарекомендував з гарної сторони та за короткий термін своєї роботи з липня 2021 року по серпень 2023 року на посаді директора досяг вагомих результатів. В ліцеї почало вирувати нове життя, навіть у такі складні для країни часи. Однак з невідомих причин місцева влада не стала продовжувати контракт із керівником навчального закладу. Батьки обурені, діти засмучені.

Леонід Мельник — директор єдиного у селищі ліцею. Як і мешканці села, чоловік обурений рішенням міської влади не продовжувати його контракт.

“Турбуємося, що від цього постраждають тільки діти, від бездіяльності міського голови, відділу освіти. За підтримки батьківського комітету, жителі села це питання обговорили та сказали: ми не будемо приймати рішення про ваше звільнення, а будемо боротися для того, щоб ви залишилися і з вами підписали контракт”, – каже Леонід Мельник.
Допомога ЗСУ, ремонт класів, організація педагогічної роботи під час дистанційного навчання. Все це заслуги пана Леоніда, кажуть селяни. Заступниця директора відзначає підтримку та велику кількість змін за останні 2 роки.

“Ми усім колективом просимо лише одного, оскільки це наше село, це наш заклад освіти, ми працюємо, наші діти тут навчаються, то наша думка має бути врахована при виборі керівника закладу освіти. Ми вибрали, ми хочемо саме цю людину”, – сказала заступниця директора ліцею Анна Крот.
Надія — мати випускника школи. Каже, завдяки педагогічним та людським якостям директора, її син має високий рівень підготовки та знань.

“Тепер в мене питання до нашого голови ОТГ, нехай він скаже нам, чому він хоче зняти нашого директора школи? Директор школи, як і фізрук і, як диктор школи, як хазяїн, він на своєму робочому місці”, – каже мати випускника Надія Пристайло.
Вчителі та мешканці села зібрали 150 підписів, відповідними штампами підтверджено прийняття документа в міськраді.

Батьки, вчителі та небайдужі мешканці й надалі “боротимуться” за свого директора. У разі, якщо їх голоси не будуть почуті, вони планують звернутися до вищих органів влади.

За матеріалами Дніпро ТV.