Євробачення-2024: скандали та цікаві факти

maxresdefault - 2024-05-14T020728.396

Швейцарія стала переможницею Eurovision 2024. Україна ж посіла третє місце. Під час фіналу і оголошення результатів шанувальники зі своїми національними прапорами весело танцювали та підтримували один одного. Тим часом біля арени відбулися затримання протестувальників.

Пісенний конкурс перетворився на скандали та розслідування. Так, у Мальме завершився фінал “Євробачення-2024”. Перемогу отримали Nemo зі Швейцарії. Це третя за всю історію участі перемога країни на Євробаченні.

Артист ідентифікує себе як небінарну людину. Немо, а також представники Ірландії – перші небінарні люди, які виступали на “Євробаченні”. Переможці так хвилювалися на сцені, що випадково розбили кришталеву нагороду.

“Все було також досить цікаво і новаторськи. Була цікава декорація, він класно виступав, у нього був крутий живий вокал. І, як ми бачимо за оцінками України, 12 балів від глядачів і 12 балів від журі. Ми, до речі, єдина країна з усіх країн-учасниць, яка поставила Немо 12, і від журі, і від українців”, – зазначив cпівзасновник музичного порталу МУЗВАР Юліан Новак.
Конкурс проходив у Шведському місті Мальме. Україна, яку представляли JerryHeil та Alyona Alyona, посіла третє місце. Більшість голосів наша країна отримала саме від глядачів.

Пісенний і “неполітичний” конкурс Євробачення 2024 проходив зовсім не безтурботно. А навпаки з гаслами і протестами. У день фіналу стало відомо, що представника Нідерландів дискваліфікували. Це сталося після інциденту, коли він посварився з кимось із телевізійної групи. Також повідомляли про його напружені стосунки зі співачкою з Ізраїлю.

Доречі, Ізраїль також не залишився осторонь скандалів.У фіналі публіка освистала виступ співачки Еден Голан. Участь Ізраїлю від початку конкурсу була скандальною – країну змусили двічі переписати текст пісні, щоб там не було політичного підтексту.

Тим часом біля арени відбулися затримання тисячів протестувальників, що виступали на підтримку Палестини. Серед затриманих опинилася і активістка Ґрета Тунберг.

Все ж таки, як виступила Україна? JerryHeil таAlyona Alyona з піснею “Teresa & Maria” були у топ-5 ставок букмекерів цього року, а в результаті отримали почесну бронзу конкурсу.

Неймовірна пісня та приголомшливий номер,постановкою якого займалася одна з найвідоміших режисерок світу – українка Таню Муїньо.

Та, не зважаючи на всі правила, Євробачення – не просто пісенний конкурс, а великий майданчик і можливість привернути увагу світу до України. Під час конкурсу наші представниці збирали гроші на відбудову зруйнованої від російських обстрілів Великокостромської гімназії. А ще зі сцени сказали “Peace and Freedom for Ukraine!”.

Джерело: ДніпроTV