Юні волонтери: школярі з Дніпра зробили понад 100 окопних свічок та обереги

siuzh_iuni_volontery_lifintsev_logo-1200x675

Понад сотню окопних свічок та обереги зробили школярі середньої загальноосвітньої школи № 46 зробили для захисників. Допомагають юні волонтери і діткам з прифронтових зон. За роботою школярів спостерігав  – Артем Ліфінцев.

Понад сотню окопних свічок та обереги зробили школярі середньої загальноосвітньої школи № 46 зробили для захисників. Допомагають юні волонтери і діткам з прифронтових зон. За роботою школярів спостерігав  – Артем Ліфінцев.

Вероніка та Олександра учениці 9 класу. У вільний час разом з однокласниками роблять окопні свічки для наших захисників. За місяць  клас виготовив їх понад сотню. Батько Олександри боронить нашу країну, тож дівчата знають наскільки важлива  допомога. 

«Я знаю наскільки там важко і окопні свічки, і маскувальні сітки – це дуже важливо на фронті, це наближує перемогу», – каже учениця 9-А класу Олександра Мала.

Школярі школи №46 допомагають не тільки військовим, а й дітям, які живуть на прифронтових територіях.

Владислав навчається в 6 класі. Разом з однолітками фасує цукерки. Пакунки поїдуть у Донецьку область. 

«Це акція «Цукерочка добра». Ми збирали шоколадки, новорічні подарунки та інші цукерки для дітей з дитячого будинку міста Краматорськ», – розповідає учень 6-Б класу Владислав Гавриш.

А учні 6-В класу майструють поробки, які продадуть на шкільному ярмарку.  Всі зібрані гроші підуть на допомогу військовим та дітям з деокупованої Херсонщини.

«Ми виготовляємо різні браслети, наприклад, з резинок і ще різні заколки з ниток».

«Ми готуємося до нашого шкільного благодійного ярмарку, який буде проведений 16 – 20 грудня».

«Ці обереги підуть до ЗСУ, бійці покладуть собі в кишеню, будуть пам’ятати нас і оберігати від смерті».

«Маю право на життя». Так називається інсталяція, яку підготували одинадцятикласники.  Взуття різного розміру символізує втрачені життя дітей різного віку. 

«Ми зробили таку інсталяцію на честь того, що ми всіх пам’ятаємо, і дуже тяжко розуміти, що для когось свято Святого Миколая, нажаль, завтра ніколи не настане», – каже учениця 11-А класу Валерія Калініна.

Після акції усе взуття передадуть діткам прифронтових територій.

Школа почала волонтерити ще у 2014 році. Передавали воду, смаколики, ліки.

«Хочу теж добавити, що з 2015 року у нас щоп’ятниці, коли ми не в дистанційному режимі, відвідування нашого госпіталю, тобто розподіляється у нас по паралелях, тобто це ненакладно, скажімо так, батькам і це завжди в радість дітям» , – ділиться директорка КЗО «СЗШ №46» ДМР Олена Мироненко.

Діти кажуть  – вони з радістю допомагають нашим захисникам.

За матеріалами Дніпро ТВ