З Кореї до Дніпропетровщини доправили вісім спецмашин для надзвичайників

foto1-2-1095x730

Благодійники з Кореї передали Дніпропетровщині вісім спецмашин. П’ять пожежних, дві аварійно-рятувальні та медичну. Техніку вже доправили до області. Вона підсилить автопарк служби з надзвичайних ситуацій. Тих рятувальників, які працюють у Нікополі, Марганці і Криворізькому районі. Про це повідомили в ОВА. 

Машини проїхали тисячі кілометрів, перш ніж потрапити до регіону. Спочатку їх транспортували до Польщі. Ці витрати взяло на себе Посольство України в Республіці Корея. Подальшу логістику проспонсорували небайдужі мешканці регіону. Весь процес отримання допомоги супроводжував народний депутат Дмитро Припутень.

«Щоб доправити ці авто до області знадобилося шість місяців роботи, – пояснив Дмитро Припутень. – Волів би, щоб надзвичайних ситуацій було менше і техніка не знадобилася. Та розумію – під час війни вона без діла не стоятиме. Тож нехай довго служить». 
Раніше техніка працювала у столиці Республіки Кореї – Сеулі. Втім, як для великогабаритних авто має незначний пробіг.

«Отримали п’ять пожежних автоцистерн об’ємом у 3 тонни. А ще два аварійно-рятувальні автомобілі з маніпуляторами. Плюс карету «швидкої», – сказав начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Юрій Корецький.


Він додав, із технікою міжнародні партнери допомагають надзвичайникам вже не вперше.


За матеріалами ДніпроTV.