За день ворог обстріляв Нікопольщину сім разів
![IMG_20221204_204136_237](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/12/04/1670179470-cidp5/conversions/img-20221204-204136-237-amp.jpg)
Багатостраждальний Нікопольський район. сьогодні він пережив ще один страшний день. Про це повідомив голова ДОР Микола Лукашук, пише Gorsovet.
Зафіксовано близько семи ворожих обстрілів території Нікопольщини. У Покровській громаді загинув юнак 1999 року народження: ворожі снаряди прилетіли на його обійстя. Світла пам‘ять ще одній жертві російської агресії.
Обстрілами в районі побито півдесятка будинків, господарські споруди, автівку, електромережі, газогін.
Щодо інших районів Дніпропетровщини – день без надзвичайних ситуацій.
Окремо для тих «розумників», які на десятому місяці повномасштабної війни запитують, чому ППО не захистить Нікопольщину. Тому, що ППО працює по ракетам, а не по снарядам від «Градів» чи важкої артилерії.
Вкотре пояснюю: росіяни цинічно гатять по Нікопольському району з території, яка поруч з АЕС, що в окупованому Енергодарі. Ніхто не стане стріляти у відповідь по атомній електростанції чи поряд з нею. Це – дикість, яка обернеться масштабною трагедією. На подібне не піде жодна адекватна людина. Російські окупанти це знають, розуміють і користуються.
Королівський інститут оборонних досліджень Великобританії (RUSI) нещодавно опублікував звіт про хід російського вторгнення в Україну з лютого по липень. За даними інституту, атомні електростанції планувалося використовувати як воєнні бази, стоянки для техніки та командні пункти. Мета – шантажувати Європу радіаційним забрудненням, щоб не втручалися у ситуацію. Ми бачимо підтвердження цих даних.
Який вихід? Вихід один: деокупувати Енергодар від російських нелюдів. Все буде, але потрібен час. ЗСУ впораються із цим завданням, звільнивши не лише Запорізьку область, а й всі наші території, - сказано в повідомленні.