За мирне майбутнє: на війні загинув Герой з Кривого Рогу

431566070_435061532359070_3437377654124775730_n

Кожного дня Україна втрачає найкращих представників нації. Завжди, коли бачимо новини про успіхи ЗСУ на фронті, маємо пам’ятати, якою ціною вони даються. Так, в бою за наше мирне майбутнє загинув військовий з Кривого Рогу, – передає «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку АрселорМіттал Кривий Ріг.

Дніпропетровщину облетіла трагічна новина – стало відомо, що на війні загинув Сергій Оскаленко. Це сталося 1 березня 2024 року в селищі Курдюмівка Донецької області.

У мирному житті Сергій працював водієм БелАЗу у гірничотранспортному цеху. Він возив гірську масу з кар’єрів підприємства. Колеги згадують про Сергія з особливим теплом, адже водій був чесною, доброю та щирою людиною.

«Сергія дуже поважали у колективі, у бригаді, бо він з тих, хто завжди підтримає і допоможе. Відповідальний досвідчений водій, завзятий до роботи, завжди з щирою усмішкою. Він турбувався про свою машину, завжди тримав її у взірцевому порядку, помітно було, що йому до снаги водійська справа. Це була смілива людина. Коли Сергій отримав повістку, то без вагань долучився до рядів захисників України. Звістка про його загибель вразила нас у самісіньке серце. Ми завжди пам’ятатимемо про нього», – говорить начальник автоколони № 1 ГТЦ ГД Дмитро Ципченко.
У чоловіка залишилися двоє дітей та дружина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

За матеріалами Наше Місто.