Заборгованість мешканців перед КП «Дніпроводоканал» досягла критичного рівня – більше ніж 800 млн грн. Абонентів просять розрахуватися!

photo_2023-10-23_15-35-51

Мешканці міста Дніпра накопичили борг у сумі понад 800 млн грн за послуги з водопостачання та водовідведення, з яких близько 100 млн грн належать юридичним особам.

«Просимо мешканців сплатити борги і не накопичувати їх. Від цього залежить якісне надання послуги. Йдеться про транспорт, оперативне усунення аварійних ситуацій, обслуговування генераторів, які підприємство придбало, аби дніпряни були з водою у разі відключень електроенергії», — підкреслив під час брифінгу 23 жовтня представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан.

Він також зазначив, що особи, які заборгували, можуть укласти договір про реструктуризацію та сплачувати свої борги частинами.

«Реструктуризація дозволяє споживачу поступово погашати накопичений борг. А головне – уникнути примусового методу його стягнення та додаткових грошових витрат, пов’язаних із цим. Для укладання такого договору споживач може звернутись як до абонентських служб нашого підприємства, так і до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП». Сплачуючи борги, потрібно оплачувати і поточні рахунки», — додав Ян Майдан.

Номери для зв'язку з абонентською службою доступні за посиланням: https://vodokanal.dp.ua/kontakti/.