Загін "Антарєс" з Павлограду провели унікальну пошукову операцію на Донеччині в надлюдських умовах
![maxresdefault (27)](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/01/11/1704969397-utbno/conversions/maxresdefault-27-amp.jpg)
Місто Селидове, Покровський район Донецької області. Обстріли, ракетні удари, бомбардування. Щодня - небезпека. В таких умовах тут живуть і працюють люди. В таких умовах тут працює Павлоградський пошуково-рятувальний кінологічний загін «Антарєс». Знімальна група ІА «Дніпро Оперативний» на власні очі побачила, як в надлюдських умовах шукають загиблих пошуковці разом із своїми вірними чотирилапими. Те, що ви побачите у нашому відео – ексклюзивні та унікальні кадри: