Захищав Україну: у Дніпровському районі від ракетного удару загинув військовий з Синельникового

photo_2024-04-26_12-53-34

Дніпропетровщину облетіла трагічна новина. Захищаючи свою Батьківщину від окупантів загинув мужній воїн Андрій Барляк. Він боровся за мирне майбутнє своєї маленької донечки та усієї країни, – пише «Наше Місто» з посиланням на Синельниківську міську раду.

23 квітня час виконання службово-бойових завдань у Дніпровському районі Дніпропетровщини внаслідок ракетного удару загинув військовий Андрій Барляк.

Чоловік закінчив Синельниківську міську школу №6. Після завчався на слюсаря з ремонту рухомого складу. Але вирішив змінити профіль. Андрій виріс у родині військових, тому з дитинства чув розповіді про службу в органах. Тож чоловік після проходження строкової служби пішов працювати у тодішню міліцію.

Після 2014 року, коли розпочалася АТО, чоловік не роздумуючи пішов захищати рідну область – Луганську. Зібрав речі й прибув до військкомату. Андрій служив у найгарячіших точках. А з початком повномасштабної війни поповнив лави Національної гвардії України.

Сержанта у батальйоні забезпечення згадують як гідного побратима, на якого завжди можна було покластися.

У чоловіка залишилися мати, дружина та маленька донечка – їй усього лише вісім місяців.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, викладачам та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.