Захищав Україну від загарбників: на війні загинув воїн з Дніпропетровщини

photo_2024-02-14_20-04-12

Війна забирає найкращих синів і доньок – захисників України, які борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої країни. Так, Дніпропетровщину облетіла трагічна звістка. Стало відомо, під час виконання бойового завдання та обов’язків військової служби загинув Герой з Нікополя,– передає «Наше Місто».

Міський голова Нікополя Олександр Саюк повідомив, що 10 лютого, виконуючи бойове завдання, загинув військовий Андрій Омельченко. Він був солдатом військової частини А995.

Андрій народився і виріс у Нікополі. У мирному житті працював на Інтерпайп Ніко Тьюб. Після цього довгий час був працівником на АТ «Нікопольський завод феросплавів». Але мирне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабна війна. Андрій став на захист нашої країни 16 листопада 2022 року.

У чоловіка залишилися діти, дружина, мати та брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.