«Захисникам від дніпрян»: Дніпро продовжує піклуватись про посилення систем ППО

photo_2024-04-13 13.12.26

Дніпро продовжує посилено допомагати військовим, передаючи на постійній основі різну техніку, спорядження та транспортні засоби. І водночас місто шукає нові рішення для посилення роботи ППО. Торік місто закупило та передало 20 акустичних систем «Звук» Повітряним силам.

 

«Ця система дуже дієво допомогла вирішити проблему своєчасного виявлення малорозмірних маловисотних цілей, які дуже вміло наш ворог використовує з метою нанесення ударів по важливих об'єктах в нашому регіоні. Система «Звук» допомагає своєчасно виявити, сповістити та включити наші засоби, аби знищити ворожі цілі. Таким чином ми дуже ефективно перехоплюємо та знищуємо ударні БПЛА, крилаті ракети Х-101, Х-59, Х-555. Вона постійно нас виручає і приносить дуже багато користі. Дякуємо за цю потужну допомогу», - розповів військовий Олексій. 

 

Система «Звук» є українською розробкою від наших фахівців. І сьогодні вона використовується не лише у Дніпрі, а й по всій Україні.

 

«Цьогоріч ми плануємо передати ще 30 комплектів акустичної системи «Звук». Ця система дозволяє посилити ефективність роботи протиповітряної оборони. Дане обладнання за допомогою звуку дозволяє виявити тип та відстань наближення повітряної цілі. Це дає можливість нашим захисникам швидше зорієнтуватися та відреагувати на загрозу, а мешканцям міста відповідно більше часу, щоб пройти в укриття. Ця розробка українських фахівців зарекомендувала себе як ефективна, тому ми і надалі плануємо закуповувати це обладнання для наших захисників», - розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков, який 13 квітня є черговим по місту.

 

Він також перевірив укриття по   вул. Високогірній, 29. Сховище відповідає усім вимогам та може виконувати функції захисту для мешканців прилеглих територій.

 

«Це укриття працює цілодобово та розраховане на 551 людину. Тут є місця для сидіння, шанцевий інструмент, аптечка, запаси питної та технічної води. Також є генератор у повній готовності, тобто у разі потреби є де підзарядити гаджети. Є куточок матері та дитини, санвузол, ігрова зона для дітей. Працює Wi-Fi», — підсумував черговий по місту Костянтин Цепенніков.