Захисники від дніпрян отримали два унікальні РЕБи. Вони ближньої дії і непомітні для ворога

o_1htp2kvsl1trr1la05o410341gnva

Дніпро продовжує системно забезпечувати українських захисників необхідною технікою. Цього разу на фронт від дніпрян передали два унікальні універсальні засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), які можна використовувати як у окопі, так і встановлювати на техніку. Одна з ключових переваг цієї системи – вона непомітна для ворожих пристроїв РЕБ.

«У цій війні ворог активно застосовує проти нас дрони. Для збереження особового складу, техніки такі суперсучасні РЕБи дуже потрібні. Наприклад, летить ворожий безпілотник. Ми бачимо його на екрані, вмикаємо засіб і противник втрачає керування над дроном, який просто падає. Так само і з керованою ракетою. Вдячні Дніпру, містянам за таку техніку!» — сказав військовослужбовець Нацгвардії Сергій.

За словами заступника міського голови із цифрової трансформації Костянтина Цепеннікова, Дніпро вже планує закупити чергову партію цих уникальних РЕБів.

«Такі засоби радіоелектронної боротьби дуже прості в експлуатації – навчитися ними користуватися можна досить швидко. Унікальність розробки полягає у тому, що цей РЕБ не лише непомітний для ворога, а і є засобом ближньої дії. Тобто може подавляти ворожі дрони навіть на невеликих відстанях. Такі РЕБи сьогодні потрібні нашим воїнам, щоб захищати особовий склад, позиції, техніку. Тож на цьому не зупиняємося і закуповуватимемо чергову партію таких установок», — підкреслив Костянтин Цепенніков.