Захистим Україну та визволим від окупантів: історія захисниці з позивним 'Гюрза' з 108-ї бригади ТрО."

420002418_376445561640454_3495711664939124786_n-800x800

Військова Світлана з позивним «Гюрза» у цивільному житті працювала директором Дніпропетровського обласного центру військово-патріотичного виховання, відпочинку та туризму, а також захоплювалась байкерством. Зараз жінка служить начальником речової служби в одному з батальйонів 108 бригади ТрО і переконана, що на своєму місці, адже може бути корисною для справи оборони країни. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку «Регіонального управління Сил територіальної оборони “Схід” ЗС України».

Окрім байкерства, Світлана грала в рок-групах, займалась туризмом, була в складі скаутської організації. Водночас дівчина зуміла здобути дві вищі педагогічні освіти. Трудову діяльність розпочала в якості педагога – організатора, і врешті її запросили очолити обласний центр військово-патріотичного виховання.

Патріотизм для Світлани – не просто слово: в 2016 ріці вона долучилася до національного руху, в 2018-му вступила до громадської організації “Гідність нації”, а з лютого 2022-го віддала себе волонтерству.

У лютому 2022 року вступити до лав ЗСУ Світлані не дозволили лише сімейні обставини. Восьмилітня донька Ганна потребувала уваги. Однак у серпні 2023 року жінка все ж таки доєдналась до війська. Донька тоді написала: “Мама, я все розумію. Тримайся.”

Зараз Світлана служить начальником речової служби в одному з батальйонів 108 бригади ТрО і переконана, що на своєму місці, адже може бути корисною для справи оборони країни.

«Після служби хочу повернутися до патріотичного виховання підростаючого покоління, – ділиться планами «Гюрза». – З такими сусідами як росія війна не закінчиться аж доки вона не розпадеться на шматки. З такими сусідами нам потрібно і дітей, і внуків, і правнуків навчати військовій справі і виховувати у них патріотичну свідомість та обізнаність. Звісно, потрібно думати про завтра, але слід жити тут і зараз. Отож, наше головне завдання – захисти Україну та визволити її від ненависних окупантів».

За матеріалами Наше Місто.