Закуповують генератори та поповнюють запаси води: допомога Пунктам незламності від департаменту громадського порядку і цивільного захисту

14 (2)

Департамент громадського порядку і цивільного захисту ДМР щоденно піклується про Пункти незламності. За дорученням міського голови Бориса Філатова департамент опікується закупівлею генераторів та питної води. Так, ще на початку облаштування Пунктів незламності департамент придбав та встановив 67 генераторів, аби забезпечити електроенергією всі пункти у Дніпрі, повідомляє Gorsovet.

Крім цього, наш департамент закупив воду, яка поставляється на Пункти незламності для того, аби мешканці могли попити чай або зробити каву. Також ми слідкуємо, щоб запаси палива для генераторів та води завжди були у пунктах. Для цього нам з кожного пункту повідомляють в окремий чат про закінчення води або палива, а наші співробітники згідно з цим запитом у найближчий час все підвозять, - зазначив заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту ДМР Дмитро Редька.

Дмитро Редька


Зі свого боку, заступниця директора ліцею №100 Тетяна Бондаренко додала:

Наш Пункт незламності розрахований на понад півтисячі людей. Але максимум в нас було 150. В нашому Пункті незламності люди можуть попити гарячого чаю чи кави, зарядити свої пристрої, відпочити та поспілкуватись. Для дітей у нас облаштована ігрова кімната, постійно працює психолог, та є медичний пункт. Окремо облаштована кімната для людей, які приходять сюди з домашніми улюбленцями. Є кімната матері та дитини. Все це ми облаштували завдяки міській владі, яка нам допомогла з всім необхідним обладнанням, аби ми комфортно прийняли мешканців міста.

Тетяна Бондаренко


У навчальному закладі КЗО «Середня загальноосвітня школа №140» можуть прийняти 350 мешканців міста. Там теж є все для того, аби дніпряни та гості міста з комфортом пережили можливий блекаут.

За рахунок міста в нас встановили генератор, ми його отримали одні із перших - 26 листопада. Нам завезли питну воду, є обігрівачі. Облаштували куточок для дітей. Також наші відвідувачі можуть отримати медичну та психологічну допомогу. Є куточок матері та дитини і окрема кімната для власників тварин, - сказала директорка КЗО «Середня загальноосвітня школа №140» Наталія Кулик

Наталія Кулик

Один із відвідувачів Денис вперше завітав до Пункту незламності під час останнього блекауту. Сьогодні теж мусив бути тут, адже вдома відсутнє світло:

Цей пункт розташований недалеко від мого будинку, тож завітав, адже треба було зарядити телефон. Коли був тут під час блекауту, мав змогу поговорити з людьми та трохи заспокоїтись. Дуже зручно, що він поруч, і тут є все необхідне на випадок екстрених ситуацій.

Денис6 (23)8 (21)9 (20)5 (22)3 (22)2 (20)