Заміна водогону по вул. Данили Нечая у Дніпрі: робота аварійної служби

EQp39h3aopsyhu9dNQFb

У місті Дніпро аварійна служб комунального підприємства "Дніпроводоканал" швидко реагує на звернення та проводить ремонтні роботи для ліквідації пошкоджень на водопровідних мережах. В даний момент активно ведуться відновлювальні заходи на вулиці Данила Нечая, 21.

«Містяни звернулись до водоканалу – водогін вийшов з ладу. Зараз бригада проводить розкопувальні роботи труби діаметром 150 мм, замінять тут 60 метрів труби. Замість металевої нова буде – поліетиленова, діаметром 110 мм. За підрахунками такого розміру буде достатньо для обслуговування мешканців, які живляться від цього водогону», – розповів представник КП «Дніпроводоканал» Ян Майдан. 

Задоволений роботами місцевий мешканець Павло: «У нас аварія за аварією була, стару трубу постійно проривало, залишили на гарячій лінії міста заявку. «Дніпроводоканал» швидко реагує на звернення, бригада оперативно приїхала та на совість працює». 

Довідка: щодня від містян щодо водовідведення надходить приблизно 60 заявок, а на усунення аварійних ситуацій з водопостачанням – 40.