Заощадить до половини вартості платіжок взимку та зменшить навантаження на енергосистему. Філатов розповів про термомодернізацію будинків у Дніпрі

IMG_9315 (1)

У Дніпрі на Інженерній та прилеглих вулицях термомодернізують 10 багатоквартирних будинків — як ОСББ, так і комунальної власності.

 «Встигнемо в будь-якому випадку до початку опалювального сезону. Це дуже важливо для людей, тому що платіжки будуть зменшені як мінімум на 30-40 %, а то і на половину. І всі ці заходи під час повномасштабної війни також знижують навантаження на енергосистему. Тож ми і далі працюватимемо в цьому напрямку», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.
 Він також зауважив, що проєкти робіт були готові ще у 2021-му році. Утім, через початок повномасштабного російського вторгнення повернутися до їх втілення вдалося лише зараз. Для комплексної роботи місто залучило кошти ЄБРР.

 Місцева мешканка пані Наталя каже, що зміни в будинку та навколо вражають:

 «Все настільки красиво, і наш проспект, на якому ми дійсно всі гуляємо та відпочиваємо. Приємно стає. Я очікую дійсно покращення температурних умов, і тепліше буде набагато. Думаю, ми зможемо заощадити — наші платежі комунальні і витрати всього тепла».