«Зарплатню виплачують вчасно. Колектив і керівництво привітні», - переселенка з Донеччини  про роботу в котельні Дніпра

photo_2023-12-18_12-05-25

Дніпро активно продовжує надавати підтримку вимушеним переселенцям, сприяючи їхньому працевлаштуванню. З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, у Дніпрі знайшли роботу 60% внутрішньо переміщених осіб (ВПО). КП "Теплоенерго" також долучилося до цього процесу, працевлаштовуючи 40 осіб. Однією з них є Юлія Коваленко, жінка, народжена в Донецькій області. Вона переїхала до Дніпра у 2022 році, і вже другий опалювальний сезон успішно працює операторкою у котельні.

«У тепломережі працюю з 2006 року. Через тимчасову окупацію рідного міста довелося виїхати з родиною. Вирішили приїхати до Дніпра. Знайома тут вже працевлаштувалася у місцевій тепломережі і допомогла мені теж. Тож вже другий опалювальний період працюю операторкою в котельні. Робота цілком знайома, оскільки у рідному місті теж у котельні працювала. Контролюю подачу газу, тиск, температуру подачі зворотки, води. Стежу, аби не було аварійних ситуацій. Працюю добу через дві. Роботою задоволена. Зарплатню виплачують вчасно. Колектив, керівництво привітні. Ціную свою роботу», - розповіла Юлія Коваленко.

Геннадій Плахтій, керівник теплової дільниці Комунального підприємства "Теплоенерго", висловив наступне:«Працевлаштовані у «Теплоенерго» ВПО працюють не лише операторами, а й  слюсарями, зварювальниками. Були й такі ситуації, коли переселенці зверталися щодо працевлаштування, але не мали відповідного фаху. Допомагали з його отриманням через навчальний комбінат. І нині люди вже другий опалювальний сезон працюють за спеціальностями у наших котельнях і ТРП. Працівники гарно виконують роботу».

З моменту початку повномасштабного вторгнення близько 1 000 вимушених переселенців отримали можливість працевлаштування в різних департаментах та підприємствах міської ради.

photo_2023-12-18_12-05-55