Зарядити телефони, випити чаю, зігрітися: як у Дніпрі працюють Пункти незламності у закладах соціального захисту

тепло нов3

У Дніпрі Пункти незламності працюють не лише на базі шкіл і райадміністрацій, а й закладів соціального захисту. У деяких таких закладах ще триває облаштування. А у відділах терцентру зробили пункти обігріву, повідомляє  Gorsovet

«Із радістю готові допомогти містянам на випадок різних екстрених ситуацій. Є умови і для малечі. У нас можна зарядити телефони, гаджети. Працює відділення «Служба підтримки сім’ї», де можна звернутися до психолога.

Можемо прийняти до 30-ти осіб. Є в нас генератор, інтернет, запаси води. Тож зігрітися, зарядити пристрої, зробити гарячі напої — усе це можна», — розповіла директорка центру соціальної підтримки дітей та сімей "Обійми" Наталія Журавель. 

За словами виконувачки обов’язків директора центру соціальної підтримки дітей та сімей "Барвінок" Марії Атрошкіної, на сьогодні людей не так багато звертається до пункту, адже електропостачання налагоджене. Однак за потреби люди можуть сюди приходити. У пункті цього закладу теж можуть розміститися одночасно 30 осіб:

«Можемо запропонувати зарядити телефони, випити чаю, кави зі смаколиками. Маємо медкабінет, де працює медсестра. Є вайфай. Аби світло у нас було завжди, є генератор, а також запаси питної й технічної води. Для маленьких відвідувачів облаштували дитячу зону з розмальовками, іграшками тощо. За необхідності, можемо надати і дитяче харчування (кашу, суміші)». 

Відвідувачів продовжують приймати й у Пункті незламності, розгорнутому у центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра». 

«У дні цілковитого відключення світла до нас приходили люди підзарядити ноутбук і попрацювати, набрати води, родина з двома дітками — погрітися, попити чаю. Сьогодні теж були відвідувачі — мама з сином, які займаються з дефектологом у нашому відділенні «Служба раннього втручання».

Тож погрітися, пограти дітям, зарядити пристрої, випити чаю — усім цим можна скористатися. Загалом усіляко допоможемо у вирішенні різних питань, навіть якщо вони поза нашою компетенцією. Адже наша функція як соціального закладу — допомагати», — підкреслила директорка  центру соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» Тетяна Науменко. 

Дніпрянка Альбіна теж прийшла сьогодні з дитиною до Пункту незламності на базі згаданого закладу.

«Нам відключили світло, а дитина захворіла і потрібно скористатися інгалятором. Тому прийшли сюди, де тепло, затишно, а головне — є електроенергія. Дуже добре, що у місті є такі пункти на випадок  екстрених ситуацій, які останнім часом, на жаль, трапляються», — додала жінка. 

Пункти незламності закладів соціального захисту:

1. Відділення  надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів:

вул. Лоцманська, 22 А;

2. Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Довіра": вул. Тополина, 33; 

3. Центр соціальної підтримки  дітей та сімей "Обійми": вул. Тверська, 41;

4. Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Барвінок" : вул. Янтарна, 45;

5. Дніпровський міський терцентр по Шевченківському району: вул. Панікахи, 95 (в стадії облаштування); 

6. Дніпровський міський терцентр по Індустріальному району: вул. Осіння, 11 Б (в стадії облаштування). 

Пункти обігріву: 

1. Центр соціальних служб по Новокодацькому району: вул. Новоорловська, 2/92;

2. Відділ територіального центру в Чечелівському районі : вул. Романа Шухевича, 28/32;

3. Відділ територіального центру в Самарському районі: вул. Іларіонівська, 2.

Нагадаємо, раніше ми писали

У Дніпрі трамваї та тролейбуси не працюватимуть. Відома дата та причини