«Завдяки таким зустрічам до нас й наших дітей прислухаються», – батьки про зустріч щодо організації шкільного харчування

photo_2023-11-09 18.19.47

На зустрічі у Дніпрі взяли участь батьки, представники департаменту гуманітарної політики і постачальник. Головною темою обговорення стала організація шкільного харчування. Представники департаменту ретельно пояснили батькам всі етапи цього процесу, включаючи приготування їжі та доставку її до шкіл.

«Цю зустріч ми проводимо на прохання батьків. Хочемо висвітлити питання дотримання нормативних документів щодо організації харчування в закладах освіти, пояснити особливості кейтерингу, роз'яснити механізм організації харчування від надання закладом заявки до видачі готових страв, поінформувати про деякі особливості складання меню та надати відповіді на питання батьків», – розповіла начальниця відділу безпеки життєдіяльності та соціального захисту управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Тетяна Бичкова.

 

Прийшла на зустріч мати двох дітей Аліна Філіпова: «Дуже корисні такі зустрічі, бо по розмовах з батьками, компанія-постачальник прислухається до порад. Тому сьогодні я теж поставила важливі для мене питання. Треба й нам зрозуміти, що на різні вікові категорії й стандарти теж різні».

 

«Я особисто не люблю рибні нагетси, але дуже полюбляю каші та курячий биточок», – уточнює старший син Аліни Філіпової Михайло, хлопчик навчається у третьому класі.

 

Довідка: Постачальник шкільних ланч-боксів – компанія «Олімпіус Консалт». Вона надає цю послугу у 86-ти базових школах Дніпра.