«Завершимо вже наступного тижня». На Калиновій оновлюють аварійний дах

o_1hdpcpitj1t2qeg9gk1bkpb9oa

У Дніпрі продовжують виконувати ремонтні роботи на аварійних покрівлях. Робота в повному розпалі в дев'ятиповерховому будинку за адресою вул. Калинова, 1. Цей будинок має три під управлінням комунального підприємства "Жилсервіс-5".

«Один під'їзд – 300 кв.м.  Замість старого шиферу зробимо дах із профнастилу, уклавши і гідробар’єр як захист від протікань. Якщо не завадять погодні умови, наступного тижня все завершать», - уточнює начальник дільниці Індустріального району КП «Жилсервіс-5» Володимир Тітов.

Радіє ремонту мешканець будинку по вул. Калиновій, 1 Володимир Куц: «Дуже аварійна покрівля була, ремонту не було з тридцять років. Ми написали звернення до міського голови Дніпра Бориса Філатова, швидко відреагували й от, бачу – робота йде. Дякую!».

За словами Єгора Худякова, представника департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, ремонт покрівлі є однією з основних аварійних робіт, які виконуються в будинках. Він зазначає: «Від початку року вже з оновленими дахами 89 житлових будинків, ще робитимуть у 20 до кінця року, все  залежитеме від погодних умов».