Житомирський пропозиціонер Юрій Мойсеєв: Політика за принципом «відповідальність – на місця, а податки – в держбюджет» – хибна

им

Голова постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій, депутат від “Пропозиції” Житомирської міської ради Юрій Мойсеєв взяв участь в онлайн-засіданні ПРОпозиціонери Клубу в соцмережі Clubhouse. Тема дискусії – “Податкові пільги проти податкових свобод”. 

На думку пропозиціонера, податкова система України потребує глобального реформування. А нові ініціативи влади на кшталт законопроекту 5600, який посилює податкове навантаження, не сприятимуть економічному зростанню громад і, як наслідок, держави.

Знову піднімається питання, щоб акцизи частково забирати в державний бюджет. А це для Житомира, приміром, не багато-не мало, декілька десятків мільйонів гривень, які нам дуже потрібні. При тому, що з міського бюджету ми і так закриваємо велику кількість дірок у вигляді пільг, які держава не покриває – починаючи з охорони здоров’я, освіти і закінчуючи транспортом та іншими сферами. Виходить, що повноваження і відповідальність віддали громадам, а гроші залишили в державному бюджеті. І будуть їх видавати у ручному режимі за принципом «хороший мер, спілкується з офісом президента – виділимо, нехороший мер, критикує, неправильно поводиться – не виділимо. Це хибна політика, – додав депутат- пропозиціонер.

Юрій Мойсеєнко також повідомив, що на найближчому засіданні Житомирської міської ради депутати планують ухвалити звернення до Верховної Ради про неприпустимість ухвалення законопроекту 5600 щодо посилення податкового тиску на українців.

Джерело

 

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook