Знімають стрес та допомагають розслабитись: як котики підтримують наших захисників
![1 (3)](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/03/03/1709438133-ixtbe/conversions/1-3-amp.jpg)
Під час війни у соціальних мережах досить часто з’являються фото військових з тваринами, найчастіше – з котами. Про це повідомляє «Наше місто». Так само, як і у відносно мирному житті, на передовій пухнасті друзі знімають стрес та допомагають захисникам нашої країни хоча б іноді трохи розслабитись. А ще мурчики надають і суттєву допомогу.
«У кожного на вогневій позиції своя робота: у людей – нищити загарбників, у котиків – зачищати посадку від шкідників, – йдеться у повідомленні Генерального штаба ЗСУ у фейсбуці. – А коли справу зроблено, всі збираються разом посидіти під теплими вже променями сонечка, щоб поспілкуватися та підтримати одне одного».
Фото служби зв’язків з громадськістю 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.