Учасники Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2026 року, які продемонструють високі результати, зможуть щомісяця отримувати стипендію у розмірі 10 тисяч гривень. Про це повідомляє Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Хто матиме право на стипендію

  • Отримати не менше 185 балів за кожен предмет НМТ.
  • Вступити до українського закладу вищої освіти.

Така підтримка надаватиметься першочергово талановитим випускникам протягом першого року навчання у ВНЗ. Метою програми є стимулювання абітурієнтів обирати українські університети та заохочення молоді до успішного навчання.

Відомі випадки у Дніпрі

Як відомо, у Дніпрі вже є випускники, які склали НМТ з максимальними 600 балами за три предмети, а також учні, які отримали по 200 балів з двох предметів, свідчать місцеві повідомлення.