29 квітня у Дніпрі відбулися урочистості з нагоди 129-ї річниці міського електротранспорту. Заходи включали ретротрамвай із живим оркестром, дитячі малюнки та екскурсію до трамвайного депо.

Святковий ретротрамвай і дитячі малюнки

Головною подією стала поїздка ретротрамваєм із оркестром за маршрутом №1. Окрім музичного супроводу, містян радував вагон, оформлений малюнками дітей на тему «Електротранспорт очима дітей».

Екскурсія до депо та враження містян

Організували також екскурсію до трамвайного депо, яка зібрала близько 80 учасників. Пасажири поділилися своїми враженнями від святкового рейсу. За словами Святослава, найбільше запам’яталося живе виконання оркестром композиції «Смарагдове небо». Інна, яка вперше брала участь у подібному заході, відзначила, що поїздка старовинним трамваєм під живу музику подарувала яскраві емоції та новий погляд на місто.

Просвітницька мета заходів

Провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Нікіта Керенцев підкреслив, що святкування мало як розважальний, так і освітній характер. Дніпряни отримали можливість ближче ознайомитися з історією міського електротранспорту та роботою підприємства.

Святкові заходи нагадали мешканцям про важливу роль електротранспорту в житті Дніпра протягом понад століття.