Жителям Дніпра та області, які отримали 2000 грн на медичний скринінг за програмою «Скринінг здоров’я 40+», нагадують про крайній термін використання коштів – 30 червня 2026 року.
За інформацією ITmed, оприлюдненою виданням «Наше місто», невикористані гроші після цієї дати автоматично повернуться до державного бюджету. Тож учасникам програми радять не відкладати звернення до медичних закладів для проходження необхідних діагностичних процедур.
Нові правила участі у програмі з 1 травня 2026 року
- Українці віком від 40 років можуть подати заявку на отримання грошей у будь-який зручний час через додаток Дія або у центрах надання адміністративних послуг.
- Раніше потрібно було чекати 30 днів після дня народження для подачі заявки.
- Для тих, хто отримав кошти після 1 травня, скринінг потрібно оплатити протягом двох місяців від зарахування виплати.
- У разі невикористання грошей вони повернуться до бюджету.
Що передбачає програма «Скринінг здоров’я 40+»
Програма спрямована на раннє виявлення поширених захворювань, зокрема:
- оцінку стану серцево-судинної системи;
- аналіз ризику розвитку цукрового діабету;
- базову перевірку ментального здоров’я.
На сьогодні участь у програмі взяли понад мільйон осіб. Медичні послуги доступні у 2227 медичних закладах країни.
Організатори закликають дніпрян не відкладати медичний скринінг і скористатися державною підтримкою до завершення строку дії програми.