У Дніпропетровській області знову трагічна звістка: 13 червня 2026 року на війні загинув молодший сержант Сергій Кубішта, повідомив міський голова Нікополя Олександр Саюк.

Сергію Кубішті було 40 років, із лютого 2024 року він служив у Збройних силах України. Раніше працював на Нікопольському заводі феросплавів. У чоловіка залишилися матір, донька, брат і сестра.

Інші втрати в регіоні

  • Загибель захисника Миколи Луханіна на Запорізькому напрямку.
  • Втрати Валерія Висоцького з Нікополя, який став на захист країни з перших днів війни.
  • Прощання з військовим снайпером на псевдо “Моджахед” з Кривого Рогу, який залишив сім’ю.

Ці втрати вкотре нагадують про ціну, яку платить наш регіон у боротьбі за мир та незалежність України.